Išdidžiai kaltas
Žinai, kad nusižengei, bet didžiuojiesi, kad bent gali tą kaltę pripažinti. Nori, kad reikalai būtų tvarkomi tvarkingai, taip kaip priklauso. Juk ir draugams po to nebus gėda papasakot, kad nors ir „paspaudei“, bet pasielgei teisingai ir susimokėjai, o ne bandei susitarti. Juo labiau, kad susimokėti baudą – apsimoka! Dauguma duodančiųjų kyšius dažniausiai nė nežino, kad gerokai permoka, o be to, įkliuvę gali užsitraukti baudžiamąją atsakomybę.
TOKIE KAIP TU DAR SAKO:
 Tai rašom tą baudą, ką jau dabar 

Žiūrėk įrodymus

 Lietuvoj labai geri vyrai 

Žiūrėk įrodymus

Close the dialog
 Nu suklydau, vyrai, suklydau 

Žiūrėk įrodymus

  • Kaip nustatomas baudos dydis?

    Kaip nustatomas baudos dydis?
    Baudos yra skiriamos griežtai laikantis įstatymų – pats pareigūnas negali nuspręsti dėl jos dydžio. Bet kurį policijos pareigūno nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje galima apskųsti teismui.
  • Ką daryti, jei nusižengei pirmą kartą šiais metais?

    Ką daryti, jei nusižengei pirmą kartą šiais metais?
    Jei pirmą kartą per metus padarei administracinį teisės pažeidimą už kurį sankcijoje yra numatyta bauda iki 868 eurų, tau yra skiriamas administracinis nurodymas, t. y. per 10 dienų savo noru sumokėti pusę minimalios baudos.
  • Kaip elgtis, jei jautiesi provokuojamas duoti kyšį?

    Kaip elgtis, jei jautiesi provokuojamas duoti kyšį?
    Jei iš tavęs reikalauja kyšio ar jauti tokias užuominas, apie tai nedelsiant pranešk telefonu 112. Jei apie kyšio reikalavimą ar provokavimą jį duoti nusprendei pranešti praėjus kuriam laikui, susisiek: (8 5) 2725372, epolicija.lt ar [email protected].
PRANEŠK APIE KORUPCIJĄ