Be 5 min. kyšis
Esi iš tų, kurie viską apskaičiuoja ir įvertina greitai. Jei matai, kad pareigūnai iš tų, kurie „ima“, tai nepraleisi progos ir „susitarti“. Bet ar žinojai, kad duodamas kyšį, greičiausiai permokėsi? O negana to, dar ir yra tikimybė, kad užsitrauksi baudžiamąją atsakomybę ir vadybinius gebėjimus teks pritaikyti kitur.
TOKIE KAIP TU DAR SAKO:
 Kolegos, kiek galima sumokėti? 

Žiūrėk įrodymus

Close the dialog
 Gal mes galime susitarti kaip nors? 

Žiūrėk įrodymus

Close the dialog
 Negaiškit, vyrai, kam tuos protokolus rašyt? 

Žiūrėk įrodymus

  • Už ką gali būti nubaustas?

    Už ką gali būti nubaustas?
    Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį policijos pareigūnui, kad būtum patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Daugelyje policijos automobilių įrengtos vaizdo kameros, o jūsų bendravimas su policijos pareigūnu įrašomas. Pasiūlius, pažadėjus ar davus kyšį jums gali grėsti baudžiamoji atsakomybė iki 7 metų laisvės atėmimo.
  • Ką daryti, jei nusižengei pirmą kartą šiais metais?

    Ką daryti, jei nusižengei pirmą kartą šiais metais?
    Jei pirmą kartą per metus padarei administracinį teisės pažeidimą už kurį sankcijoje yra numatyta bauda iki 868 eurų, tau yra skiriamas administracinis nurodymas, t. y. per 10 dienų savo noru sumokėti pusę minimalios baudos.
  • Kaip elgtis, jei jautiesi provokuojamas duoti kyšį?

    Kaip elgtis, jei jautiesi provokuojamas duoti kyšį?
    Jei iš tavęs reikalauja kyšio ar jauti tokias užuominas, apie tai nedelsiant pranešk telefonu 112. Jei apie kyšio reikalavimą ar provokavimą jį duoti nusprendei pranešti praėjus kuriam laikui, susisiek: (8 5) 2725372, epolicija.lt ar [email protected].
PRANEŠK APIE KORUPCIJĄ